WYBIERZ USŁUGI DLA SWOJEJ FIRMY

USŁUGI KSIĘGOWE

Nowoczesny zautomatyzowany proces, dzięki któremu oszczędzasz czas i otrzymujesz potrzebną wiedzę i dane w uzgodnionej indywidualnej postaci. Automatyzujemy procesy, tak aby były, jak najbardziej efektywne.

DUE DILIGENCE KSIĘGOWE

Wykonujemy – całościowe lub częściowe audyty księgowe zlecane przy okazji przejęć, zakupów, sprzedaży Spółek.

DORADZTWO PODATKOWE

Z udziałem doradców podatkowych świadczymy pełne doradztwo podatkowe, szczególnie skupiając się na uldze R&D, IPBox.

OUTSOURCING KADROWO-PŁACOWY

Oferujemy pełną obsługę kadrowo-płacową przy zachowaniu najnowszych standardów i przepisów prawa. Wykonujemy audyt teczek kadrowych. Przygotowujemy pełną dokumentację kadrową w postaci draftów dostosowaną do Twoich potrzeb.

PROJEKTY KSIĘGOWE

Uczestniczymy w procesach przejęcia/inkorporacji podmiotów. Obsługujemy proces od strony księgowej, jak również podziału/sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa czy też przekształceniach podmiotów w inne formy organizacyjne. Kompleksowo obsługujemy te procesy od strony księgowej i podatkowej z udziałem doradców podatkowych.

DORADZTWO

Doradzamy przy wyborze optymalnej struktury prawnej podmiotu pod względem: prawnym, organizacyjnym oraz podatkowym. Pomagamy w procesie zakładania Spółek, czy to z udziałem prawników – optymalna umowa Spółki, czy poprzez przejście z Klientem przez samodzielne założenie Spółki w S24.
JESTEŚMY NASTAWIENI

NA SUKCES NASZYCH KLIENTÓW!

Proponujemy usługi księgowe, doradztwo finansowe oraz usługi prawne na najwyższym poziomie. Cechuje nas profesjonalizm i doświadczenie. Jesteśmy nastawieni na osiąganie wyznaczonych celów w możliwie najkrótszym czasie, przy optymalnych i efektywnych rozwiązań. Dzięki temu możemy aktywnie wspierać naszych Klientów oraz tworzyć optymalne i skuteczne rozwiązania, które docenili nasi dotychczasowi Kontrahenci.

Usługi księgowe, doradztwo finansowe oraz usługi prawne na najwyższym poziomie.

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ