NASZE REKOMENDACJE

absol-removebg-preview

DOMINIK WIEGAND

CEO, Co-founder
„Korzystamy z usług Your Advisors obszarze księgowości, kadr i płac oraz wsparcia od strony księgowej w różnych projektach które dzieją się w naszych strukturach. Nasza współpraca trwa kilka lat. Mamy przekonanie, że korzystając z usług Your Advisors jesteśmy obsłużeni na najwyższym poziomie”
Bizon Capital

MICHAŁ ZIELKE

CEO Bizon Capital

"Powierzyliśmy Spółce Your Advisors kompleksowe prowadzenie zagadnień księgowych, podatkowych oraz kadrowych, oraz obsługę zagadnień związanych z działalnością pożyczkową – prowadzonych w systemie pożyczkowym Bizon Capital Sp. Z o.o. Wszelkie powierzone zadania wykonywane są profesjonalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i z wysoką starannością."

Familia Fundusz Hipoteczny

KATARZYNA BRZESKA-MIKSA

Właścicielka funduszu hipotecznego Familia
"Zdecydowaliśmy się na przeniesienie księgowości do Your Advisors, dlatego że cenimy profesjonalną, elastyczną, nowoczesną obsługę księgową. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że Your Advisors zaproponuje mi rozwiązania i narzędzia, które zgodne będą z moimi oczekiwaniami i wizją jak powinna wyglądać nowoczesna księgowość."
Linker_1

DANIEL KIERDAL

CEO Linker Cloud

"Bieżąca współpraca z Your Advisors jest bardzo profesjonalna i przebiega w przyjacielskiej atmosferze. Naszą spółkę obsługuje dedykowany zespół. Możemy liczyć na wsparcie i odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania szybko i merytorycznie."

SpicyMobile

RAFAL KARCZEWSKI

Co-founder
„Your Advisors jest od 2013 roku naszym partnerem wspierającym Spółki z Grupy Spicy Mobile w obszarze doradczym, księgowym, podatkowym i kadrowym. Wybór Your Advisors uznajemy za bardzo dobrą decyzję biznesową. Your Advisors rekomendujemy jako rzetelnego partnera, wykonującego swoje obowiązki terminowo i z najwyższą starannością oraz dbałością o przepisy”
Market One Capital.

JAKUB ŚLUSARCZYK

Managing Partner
„Your Advisors sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom, dzięki czemu współpraca układa się owocnie od kilku lat. Dodatkową wartością Your Advisors i ich wyróżnikiem na rynku usług księgowych jest elastyczność oraz kompetencje IT. Polecamy Your Advisors jako outsourcing księgowy naszym Spółkom portfelowym.”
Familla Concierge
FemiStories
Go Out
Lokalny Rolnik
One Horizon
Protos VC
Value Properties